Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 13η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 12η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΤΕΓΕΑ Φιλικών Σάββατο 27/01/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
2. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Παναρκαδικού Σάββατο 27/01/18 11:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑ Κυριακή 28/01/18 11:00 ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αστρους Σάββατο 27/01/18 11:00 ΛΑΤΣΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεβιδίου Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΤΕΓΕΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 27/01/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Τυρού Κυριακή 28/01/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 28/01/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
10. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αστρους Κυριακή 28/01/18 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Κυριακή 28/01/18 11:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
12. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Κανδήλας Κυριακή 28/01/18 15:00 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
13. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Φιλικών Δευτέρα 29/01/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Αστρους Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
15. ΦΟΡΤΟΥΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μελιγούς Κυριακή 28/01/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here