Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 15η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 14η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΓΕΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών Σάββατο 10/02/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑ Κυριακή 11/02/18 10:30 ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Λεβιδίου Σάββατο 10/02/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Φιλικών Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αστρους Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
7. ΤΕΓΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φιλικών Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 11/02/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Κυριακή 11/02/18 11:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
10. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Νεστάνης Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΚΟΡΥΘΙΟ Κανδήλας Κυριακή 11/02/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Λεωνιδίου Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
13. ΦΟΡΤΟΥΝΑ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Μελιγούς Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Φιλικών Τετάρτη 14/02/18 14:30
15. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αστρους Τετάρτη 14/02/18 14:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here