Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 16η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 15η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΒΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΓΕΑ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Σάββατο 24/02/18 11:00 ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΒΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Αστρους Σάββατο 24/02/18 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου Σάββατο 24/02/18 11:00 ΛΑΤΣΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΤΕΓΕΑ Φιλικών Σάββατο 24/02/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Μελιγούς Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Τυρού Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αστρους Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
12. ΕΛΠΙΔΑ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
13. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Νεστάνης Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
15. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ Αστρους Κυριακή 25/02/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here