Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 18η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 17η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ΦΑΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών Κυριακή 11/03/18 11:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Λεωνιδίου Κυριακή 11/03/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΒΑΣΗ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΓΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 10/03/18 11:00 ΜΑΝΤΑΣ Γ., BEKTASH S., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 10/03/18 11:00 3-0 α.α.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΒΑΣΗ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους Σάββατο 10/03/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Τυρού Σάββατο 10/03/18 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών Σάββατο 10/03/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 10/03/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Τυρού Σάββατο 10/03/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
10. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΓΕΑ Αστρους Κυριακή 11/03/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 11/03/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
12. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Φιλικών Κυριακή 11/03/18 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here