Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 9η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 8η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΠΙΔΑ – ΤΕΓΕΑ Φιλικών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Τυρού Σάββατο 09/12/17 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
3. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Λεωνιδίου Σάββατο 09/12/17 11:00 3-0 α.α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεβιδίου Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αστρους Κυριακή 10/12/17 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τυρού Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Κυριακή 10/12/17 11:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
11. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΝΕΣΤΑΝΗ Νεστάνης Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
12. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Κανδήλας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ Μελιγούς Κυριακή 10/12/17 11:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
14. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here