Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 10η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 9η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 16/12/17 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
2. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 16/12/17 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
7. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
8. ΤΕΓΕΑ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Φιλικών Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Νεστάνης Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
10. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΚΟΡΥΘΙΟ Λεβιδίου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Λεωνιδίου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
13. ΦΟΡΤΟΥΝΑ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Μελιγούς Κυριακή 17/12/17 15:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here