Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 11η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 10η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεβιδίου Σάββατο 13/01/18 11:00 ΛΙΩΡΗΣ Χ.
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 13/01/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αστρους Σάββατο 13/01/18 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεωνιδίου Σάββατο 13/01/18 11:00 ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗ Ε., ΚΑΛΑΝΤΖΗ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 13/01/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους Κυριακή 14/01/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Μελιγούς Κυριακή 14/01/18 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών Κυριακή 14/01/18 15:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΤΕΓΕΑ Τυρού Κυριακή 14/01/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 14/01/18 15:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών Σάββατο 13/01/18 11:30 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
12. ΕΛΠΙΔΑ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών Σάββατο 13/01/18 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Κυριακή 14/01/18 12:00 ΝΙΚΑ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ Αστρους Σάββατο 13/01/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
15. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 13/01/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here