Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Δείτε την 12η αγωνιστική για το Α’ Τοπικό και την 11η για το Β’ Τοπικό & To παιδικό. Δείτε παρακάτω  το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς και τους διαιτητές που έχουν οριστεί στα ματς…

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 20/01/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
3. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Σάββατο 20/01/18 11:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τυρού Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΑΝΤΖΗ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Μελιγούς Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αστρους Κυριακή 21/01/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
8. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
9. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 21/01/18 15:00 ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. ΤΕΓΕΑ – ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών Κυριακή 21/01/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Λεβιδίου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
12. ΕΛΠΙΔΑ – ΚΟΡΥΘΙΟ Φιλικών Κυριακή 21/01/18 11:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
13. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Νεστάνης Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
15. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Μελιγούς Κυριακή 21/01/18 15:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Παναρκαδικού Τετάρτη 24/01/18 15:00
17. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους Τετάρτη 24/01/18 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here