Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 20/01/19 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ Κ., ΠΕΤΡΑΚΟΣ Β.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αστρους Σάββατο 19/01/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 19/01/19 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Μελιγούς Κυριακή 20/01/19 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΤΕΓΕΑ Τυρού Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 19/01/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
9. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
10. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου Κυριακή 20/01/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Μελιγούς Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
12. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τυρού Κυριακή 20/01/19 15:00 ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
13. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών Κυριακή 20/01/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., BEKTASH S., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
14. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Λεβιδίου Κυριακή 20/01/19 15:00 3-0 α.α.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Αστρους Κυριακή 20/01/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here