Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΝΕΟΙ – (Κ-16)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Φιλικών Τετάρτη 30/01/19 14:30
2. ΝΕΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΗΜ. ΑΜΙΚΛΩΝ Τετάρτη 30/01/19 14:30
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΓΕΑ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Σάββατο 26/01/19 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Μελιγούς Σάββατο 26/01/19 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
5. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Τυρού Σάββατο 26/01/19 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεωνιδίου Κυριακή 27/01/19 11:00 3-0 α.α.
ΠΑΙΔΩΝ – (Κ 14)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Φιλικών Τετάρτη 30/01/19 12:30
8. ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΗΜ. ΑΜΙΚΛΩΝ Τετάρτη 30/01/19 12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 26/01/19 15:00 3-0 α.α.
10. ΤΕΓΕΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου Κυριακή 27/01/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
13. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
14. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Τυρού Κυριακή 27/01/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεβιδίου Σάββατο 26/01/19 15:00 ΝΙΚΑ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
16. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κανδήλας Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή 27/01/19 00:00 0-3 α.α.
18. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών Κυριακή 27/01/19 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΜΑΡΙΩΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
19. ΚΟΡΥΘΙΟ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Λεβιδίου Κυριακή 27/01/19 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here