Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΝΕΟΙ – (Κ-16)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΗΜ. ΑΜΙΚΛΩΝ Τετάρτη 13/02/19 14:30
2. ΝΕΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 13/02/19 14:30
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Παναρκαδικού Σάββατο 09/02/19 11:00 0-3 α.α.
4. ΤΕΓΕΑ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών Σάββατο 09/02/19 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 09/02/19 11:00 Αναβλήθηκε
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 09/02/19 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Τυρού Κυριακή 10/02/19 11:00 3-0 α.α.
ΠΑΙΔΩΝ – (Κ 14)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΗΜ. ΑΜΙΚΛΩΝ Τετάρτη 13/02/19 12:30
9. ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 13/02/19 12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Σάββατο 09/02/19 00:00
11. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΒΡΑΣΙΕΣ Τυρού Σάββατο 09/02/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
12. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 09/02/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
13. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου Κυριακή 10/02/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
14. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αστρους Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεβιδίου Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Λεβιδίου Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
17. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Κυριακή 10/02/19 00:00
18. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Λεβιδίου Κυριακή 10/02/19 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
19. ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φιλικών Κυριακή 10/02/19 11:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
20. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Τυρού Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here