Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 24/02/19 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ., ΚΕΚΟΥ Ε.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους Σάββατο 23/02/19 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
4. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 23/02/19 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Σάββατο 23/02/19 00:00 3-0 α.α.
6. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αστρους Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΤΕΓΕΑ Λεβιδίου Σάββατο 23/02/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
9. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Μελιγούς Κυριακή 24/02/19 00:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Τυρού Κυριακή 24/02/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΚΟΡΥΘΙΟ Μελιγούς Σάββατο 23/02/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
12. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Κυριακή 24/02/19 00:00 3-0 α.α.
13. ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών Κυριακή 24/02/19 11:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
14. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Λεωνιδίου Κυριακή 24/02/19 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
15. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ Φιλικών Κυριακή 24/02/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Κ.
ΚΥΠΕΛΛΟ Δ΄ ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου Τετάρτη 27/02/19 15:00
17. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών Τετάρτη 27/02/19 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here