Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΓΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών Σάββατο 23/03/19 11:00 ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΚΟΥ Ε.
2. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 23/03/19 13:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΕΤΡΑΚΟΣ Β.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου Σάββατο 23/03/19 11:00 3-0 α.α.
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αστρους Σάββατο 23/03/19 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 00:00 3-0 α.α.
6. ΤΕΓΕΑ – ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών Σάββατο 23/03/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Μελιγούς Σάββατο 23/03/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
9. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αστρους Κυριακή 24/03/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
10. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τυρού Κυριακή 24/03/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σάββατο 23/03/19 00:00 0-3 α.α.
12. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Κανδήλας Σάββατο 23/03/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
13. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου Σάββατο 23/03/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., SHEHU B.
14. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ Φιλικών Κυριακή 24/03/19 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Μελιγούς Κυριακή 24/03/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑ Τετάρτη 27/03/19 16:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here