Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΓΕΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών Σάββατο 02/11/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
3. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΠΑΟΚ Μελιγούς Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
5. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΔΟΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 03/11/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μελιγούς Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
8. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αστρους Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεβιδίου Κυριακή 03/11/19 15:00 0-3 α.α.
10. ΝΕΣΤΑΝΗ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Φιλικών Κυριακή 03/11/19 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., SHEHU B., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο.Ν.Τ. – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 02/11/19 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΚΟΥ Ε., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους Κυριακή 03/11/19 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
13. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς Κυριακή 03/11/19 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΥΠΕΛΛΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Γ΄ ΦΑΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕΚ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΑΚ Τρίπολης Τετάρτη 06/11/19 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here