Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΕΛΙΓΟΥ Τυρού Σάββατο 11/01/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΔΟΞΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΤΕΓΕΑ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 11/01/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών Κυριακή 12/01/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 12/01/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΠΑΟΚ Λεωνιδίου Κυριακή 12/01/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ Σάββατο 11/01/20 00:00 3-0 α.α.
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 12/01/20 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 12/01/20 11:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
10. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Αστρους Κυριακή 12/01/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., SHEHU B.
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕΚ – ΔΟΞΑ Φιλικών Σάββατο 11/01/20 10:30 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
12. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών Σάββατο 11/01/20 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Μελιγούς Σάββατο 11/01/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here