Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…Κύπελλο Αρκαδίας: Τα ζευγάρια των ημιτελικών

0
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μελιγούς Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
2. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3. ΠΑΟΚ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεβιδίου Κυριακή 19/01/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
5. ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ Φιλικών Κυριακή 19/01/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνιδίου Κυριακή 19/01/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 00:00 0-3 α.α.
8. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 19/01/20 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Μελιγούς Κυριακή 19/01/20 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΑ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
12. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών Σάββατο 18/01/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Κυριακή 19/01/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
14. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΜΕΛΙΓΟΥ Λεωνιδίου Κυριακή 19/01/20 11:00 SHEHU B.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Κύπελλο Αρκαδίας: Τα ζευγάρια των ημιτελικών

Συντάκτης: Arcadia Sports

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (15/01) η κλήρωση των ημιτελικών του Κυπέλλου Αρκαδίας. Δείτε τα ζευγάρια αλλά και τις ημερομηνίες των διπλών αναμετρήσεων.

Κλήρωση αγώνων Δ’ Φάσης

1ο Ζευγάρι

Βρασιές – Παναρκαδικός

2ο Ζευγάρι

Πανθυρεατικός – Τεγέα

Οι ημερομηνίες των αγώνων:

1οι Αγώνες: Τετάρτη 12/02/2020

2οι Αγώνες: Τετάρτη 26/02/2020 το Παναρκαδικός – Βρασιές – Σάββατο 29/02/2020 το Τεγέα – Πανθυρεατικός

Τυπικά γηπεδούχος στον τελικό της εφετινής διοργάνωσης θα είναι ο νικητής του Βρασιές – Παναρκαδικός

 

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here