Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΝΕΟΙ – (Κ-16)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ -ΛΕΡΝΑΣ Τετάρτη 21/11/18 14:30
2. ΝΕΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 21/11/18 14:30
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 17/11/18 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 17/11/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
6. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 18/11/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΠΑΙΔΩΝ – (Κ 14)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ -ΛΕΡΝΑΣ Τετάρτη 21/11/18 12:30
8. ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Τετάρτη 21/11/18 12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Λεωνιδίου Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
10. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 17/11/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΤΕΓΕΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών Κυριακή 18/11/18 11:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
13. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
14. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Μελιγούς Κυριακή 18/11/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. Μελιγούς Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
16. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Αστρους Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
17. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΚΟΡΥΘΙΟ Κανδήλας Κυριακή 18/11/18 11:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
19. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Λεβιδίου Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., BEKTASH S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here