Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Μελιγούς Σάββατο 07/03/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 07/03/20 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεωνιδίου Σάββατο 07/03/20 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ Φιλικών Κυριακή 08/03/20 00:00 3-0 α.α.
5. ΔΟΞΑ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 08/03/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
6. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τυρού Κυριακή 08/03/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ Αστρους Σάββατο 07/03/20 00:00 3-0 α.α.
8. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών Κυριακή 08/03/20 11:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., SHEHU B., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 08/03/20 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
10. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Λεωνιδίου Κυριακή 08/03/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 1οΥ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών Σάββατο 07/03/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.
12. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΑ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2οΥ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 07/03/20 11:00 ΛΙΩΡΗΣ Χ.
ΚΥΠΕΛΛΟ Δ΄ ΦΑΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Παναρκαδικού Τετάρτη 11/03/20 14:30 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here