Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 02/12/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς Σάββατο 01/12/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 02/12/18 11:00 ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αστρους Κυριακή 02/12/18 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6. ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Αστρους Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., BEKTASH S.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Τυρού Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
10. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Λεωνιδίου Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
12. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών Κυριακή 02/12/18 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
13. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φιλικών Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
14. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Κανδήλας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., BEKTASH S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
15. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Αστρους Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here