Οι Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΝΕΟΙ – (Κ-16)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Φιλικών Τετάρτη 12/12/18 14:30
2. ΝΕΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΝΕΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ -ΛΕΡΝΑΣ Τετάρτη 12/12/18 14:30
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 09/12/18 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
4. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Τυρού Κυριακή 09/12/18 11:00 ΛΑΤΣΗΣ Γ.
ΠΑΙΔΩΝ – (Κ 14)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Φιλικών Τετάρτη 12/12/18 12:30
6. ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ -ΛΕΡΝΑΣ Τετάρτη 12/12/18 12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα Σάββατο 08/12/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
9. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεβιδίου Σάββατο 08/12/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΤΕΓΕΑ Λεωνιδίου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
12. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους Κυριακή 09/12/18 15:00 0-3 α.α.
13. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς Τετάρτη 12/12/18 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.
15. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Λεωνιδίου Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
16. Π.Α.Ο.Κ. – ΚΟΡΥΘΙΟ Φιλικών Κυριακή 09/12/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
17. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Μελιγούς Κυριακή 09/12/18 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
18. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Κυριακή 09/12/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here