Προσεχείς Αγώνες του Σαββατοκύριακου…

0
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΠΙΔΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 03/11/18 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Μελιγούς Κυριακή 04/11/18 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
3. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αστρους Σάββατο 03/11/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
5. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου Σάββατο 03/11/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
7. ΤΕΓΕΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών Σάββατο 03/11/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
9. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Φιλικών Κυριακή 04/11/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Μελιγούς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.
11. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών Κυριακή 04/11/18 11:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
12. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Αστρους Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., BEKTASH S., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
13. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΥΘΙΟ Λεωνιδίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here