Το πρόγραμμα της Α’ Αρκαδίας! & Με ντέρμπι ξεκινά το Κύπελλο!

0

Ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (29/08) η κλήρωση της Α’ Αρκαδίας που θα ξεκινήσει στις αρχές Οκτωβρίου. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα.

1η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-Νικηταράς Δολιανών

Πανθυρεατικός-Βρασιές

Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός

Απόλλων Τυρού-Λεωνίδιο

ρεπό: Κορακοβούνι

 

2η αγωνιστική

Κορακοβούνι-Ορχομενός Λεβιδίου

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΑΕΚ Τρίπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Πανθυρεατικός

Νικηταράς Δολιανών-Ερμής Μελιγούς

Βρασιές-Απόλλων Τυρού

Μαντινειακός-Λεωνίδιο

Ρεπό: Τεγέα

 

3η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-ΑΕΚ Τρίπολης

Τεγέα-Κορακοβούνι

Πανθυρεατικός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Απόλλων Τυρού-Δόξα Μεγαλόπολης

Λεωνίδιο-Νικηταράς Δολιανών

Μαντινειακός-Βρασιές

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

 

4η αγωνιστική

Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου

ΑΕΚ Τρίπολης-Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Απόλλων Τυρού

Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

Νικηταράς Δολιανών-Βρασιές

Ρεπό: Λεωνίδιο

 

5η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Πανθυρεατικός

Ερμής Μελιγούς-Τεγέα

Απόλλων Τυρού-ΑΕΚ Τρίπολης

Λεωνίδιο-Κορακοβούνι

Μαντινειακός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Νικηταράς Δολιανών-Δόξα Μεγαλόπολης

Ρεπό: Βρασιές

 

6η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Ορχομενός Λεβιδίου

Πανθυρεατικός-Απόλλων Τυρού

Τεγέα-Λεωνίδιο

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαντινειακός

Κορακοβούνι-Βρασιές

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Νικηταράς Δολιανών

ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

 

7η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Απόλλων Τυρού

Λεωνίδιο-Ερμής Μελιγούς

Μαντινειακός-Πανθυρεατικός

Βρασιές-Τεγέα

Νικηταράς Δολιανών-ΑΕΚ Τρίπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι

Ρεπό: Ολυμπιακός Λεωνιδίου

 

8η αγωνιστική

Λεωνίδιο-Ορχομενός Λεβιδίου

Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

Ερμής Μελιγούς-Βρασιές

Πανθυρεατικός-Νικηταράς Δολιανών

Τεγέα-Δόξα Μεγαλόπολης

Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

9η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Μαντινειακός

Βρασιές-Λεωνίδιο

Νικηταράς Δολιανών-Απόλλων Τυρού

Δόξα Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα

ΑΕΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι

Ρεπό: Πανθυρεατικός

 

10η  αγωνιστική

Βρασιές-Ορχομενός Λεβιδίου

Μαντινειακός-Νικηταράς Δολιανών

Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης

Ερμής Μελιγούς-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Πανθυρεατικός-Κορακοβούνι

Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης

Ρεπό: Απόλλων Τυρού

 

11η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Νικηταράς Δολιανών

Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Λεωνίδιο

Κορακοβούνι-Απόλλων Τυρού

ΑΕΚ Τρίπολης-Ερμής Μελιγούς

Πανθυρεατικός-Τεγέα

Ρεπό: Μαντινειακός

 

12η αγωνιστική

Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός Λεβιδίου

Βρασιές-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Λεωνίδιο-ΑΕΚ Τρίπολης

Απόλλων Τυρού-Τεγέα

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

ρεπό: Νικηταράς Δολιανών

 

13η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης

Κορακοβούνι-Νικηταράς Δολιανών

ΑΕΚ Τρίπολης-Βρασιές

Τεγέα-Μαντινειακός

Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο

Απόλλων Τυρού-Ερμής Μελιγούς

Με ντέρμπι ξεκινά το Κύπελλο!

Γνωστά είναι τα ζευγάρια και οι διασταυρώσεις για το Κύπελλο Αρκαδίας της σεζόν 2018-19, που ξεκινά με σούπερ ντέρμπι στον 2ο όμιλο!

 

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Τεγέα – Μαντινειακός

Δόξα – Δημητσάνα

ΑΕΚ – Παναρκαδικός

Άνευ αγώνος: Ορχομενός

 

3η Φάση

Ορχομενός – ΑΕΚ/ Παναρκαδικός

Τεγέα/ Μαντινειακός – Δόξα/ Δημητσάνα

 

2ος όμιλος

1η φάση

Ερμής – Πανθυρεατικός

 

2η φάση

Απόλλων Τυρού – Νικηταράς

Ηρακλής – Ολ. Λεωνιδίου

Βρασιές – Λεωνίδιο

Κορακοβούνι – Ερμής/Πανθυρεατικός

 

3η φάση

Απόλλων/Νικηταράς – Ηρακλής/Ολυμπιακός

 

Κορακοβούνι/Ερμής/Πανθυρεατικός – Βρασιές/Λεωνίδιο

 

Ρεπό: Ορχομενός Λεβιδίου

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here