ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ (7η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Κυριακή | 02/12/18 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 01/12/18 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | |
3. | ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 02/12/18 | 11:00 | ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. | |
4. | ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | Αστρους | Κυριακή | 02/12/18 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) |
|
6. | ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
|
7. | ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Αστρους | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., BEKTASH S. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
8. | ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
9. | ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Τυρού | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) |
|
10. | ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
12. | ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Φιλικών | Κυριακή | 02/12/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) |
|
13. | ΚΟΡΥΘΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Φιλικών | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
14. | ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Κανδήλας | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., BEKTASH S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) |
|
15. | ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ | Αστρους | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.