30 &31/3: Εκλογές της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων  Αρκαδίας 

0
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων  Αρκαδίας ανακοίνωσε ότι οι αρχαιρεσίες της Ένωσής θα πραγματοποιηθούν την 30η και 31η Μαρτίου 2018, ημέρες Παρασκευή και Σάββατο ( ώρες 10:00 έως 17:00 και 10:00 έως 17:00 αντίστοιχα) στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων της Δ.Α. Αρκαδίας με σκοπό την ανάδειξη των οργάνων αυτής.
Ακολουθεί κατάλογος των υποψηφιοτήτων:
 
Α Ν Α Κ Η Ρ Υ Ξ Η   Υ Π Ο Ψ Η Φ Ι Ω Ν
1ο ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
 
Α.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου
  3. ΚΑΜΠΥΛΗΣ Βασίλειος του Ιωάννη
  4. ΚΟΪΝΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου
  5. ΚΟΥΡΕΤΑ Αναστασία του Παναγιώτη
  6. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Παναγιώτη
  7. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Φώτιος του Ιωάννη
  8. ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ευστάθιος του Δημητρίου
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννης του Γεωργίου
  10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ
  11. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Κων/νου
  12. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Νικόλαος του Χρήστου
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: α) Δικαίωμα σταυρών προτίμησης, από έναν (1) έως και επτά (7).
β) Εκλέγονται οι πρώτοι επτά (7) σε σταυρούς προτίμησης
Β.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων του Χρίστου
  2. ΒΛΑΧΟΝΙΚΟΛΟΣ Γεώργιος του Ευσταθίου
  3. ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΥ Ειρήνη του Χρήστου
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: α) Δικαίωμα σταυρών προτίμησης, από έναν (1) έως και τρεις (3).
β) Εκλέγονται οι πρώτοι τρεις (3) σε σταυρούς προτίμησης.
2ο ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
Α.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου
  3. ΚΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης του Ηλία
  4. ΚΟΛΛΙΑΣ Δημήτριος του Ανδριανού
  5. ΚΟΥΡΕΤΑ Αναστασία του Παναγιώτη
  6. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Παναγιώτη
  7. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Φώτιος του Ιωάννη
  8. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννης του Γεωργίου
  9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ
  10. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Κων/νου
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: α) Δικαίωμα σταυρών προτίμησης, από έναν (1) έως και έξι (6).
β) Εκλέγονται οι πρώτοι σε σταυρούς προτίμησης, τόσοι, όσο το πηλίκο του αριθμού ψηφισάντων δια του μέτρου της Ομοσπονδίας  (Π.Ο.ΑΣ.Υ.).
Β.  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ
  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου
  3. ΚΟΪΝΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Κων/νου
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: α)Δικαίωμα σταυρών προτίμησης, ένας (1).
        β) Εκλέγεται ο πρώτος σε σταυρούς προτίμησης ως τακτικό μέλος και ο δεύτερος ως αναπληρωματικός.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here