ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ (3η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΛΠΙΔΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 03/11/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 04/11/18 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | |
3. | ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 04/11/18 | 12:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
|
5. | ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
6. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) |
|
7. | ΤΕΓΕΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
|
8. | ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) |
|
9. | ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Φιλικών | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) |
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Μελιγούς | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S. | |
11. | Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Φιλικών | Κυριακή | 04/11/18 | 11:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
12. | ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Αστρους | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., BEKTASH S., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
13. | Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΥΘΙΟ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ) |
|
14. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.